Demaneu una trucada

Lloga els nostres cotxes i cotxes de luxe

Oferim lloguers de cotxes de luxe i lloguer de cotxes per millorar la vostra experiència i permetre treure el màxim profit de les vostres ocasions. La nostra principal prioritat és la vostra satisfacció.
Aprofiteu l'oportunitat de veure alguns llocs emblemàtics de Bhubaneswar i els seus voltants mentre visiteu Odisha.

SL #

TYPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / RH

EXTRA / KM

1Dzire o similar850150014014
2Escorpió o similar1000180016016
3BRV o similar1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda City1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortune3500650060055
8Audi-A3 o BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTES

  • Dia del controlador BATA: 200 per Sl #1 a 6, i 300 per 7 a 9
  • Allowance Night (22: 00 a 06: 00 Hrs): Rs. 200 per Sl # 1 a 6 i Rs. 300 per 7 a 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 per Sl # 1 a 6 i Rs. 400 per 7 a 9
  • Els quilòmetres i hores començaran i acabaran a la nostra ubicació de lloguer (garatge al garatge)
  • Després de la llosa 4 Hrs / 40 Kms, es permet una concessió de minuts 30. Per a qualsevol extensió més enllà de l'esmentada llosa, s'aplicarà la llosa 8 Hrs / 80 Kms. Quan finalitzi la llosa 8 Hrs / 80 Kms, es carregarà KM / Hora extra segons l'aranzel de transport.
  • L'impost de peatge, l'impost interestatal i el pàrquing es cobraran addicionals per cada GST actual: 5%.
  • Per a l'estació de servei, la distància mínima es calcularà 250KM per data del calendari o la distància real, el que sigui més alt. Les tarifes es faran per KM segons tarifa.
  • L'A / C permanent es cobra a tarifa prorratejada.
  • La tarifa esmentada es revisarà si hi ha un augment important en el preu del combustible i l'estructura fiscal.

Entrenadors de luxe A / C

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

també estan disponibles amb nosaltres.

CONTACTEU

per obtenir més informació i informació

SERVEIS VALOR AFEGITS:

  • Alertes automàtiques de SMS amb confirmació de la reserva.
  • Alerta automàtica de SMS / correu sobre assignació de vehicle i xofer abans de 02 hores de recollida.
  • Paper de premsa diària, ampolla d'aigua mineral, paraigua, kit de primers auxilis, caixa de gel i paper de tela seca subministrats en tots els cotxes de forma gratuïta.
  • Tots els vehicles tenen aire condicionat, per a no fumadors, net i net.
  • Per a refrescos, Snacks, fruites i sucs es disposaran per als delegats a petició amb càrrecs addicionals.
  • Chauffeurs i / o Representant de l'aeroport de Sand Pebble posicionat amb el cartell de benvinguda a l'aeroport / estació de tren per rebre clients i la seva recollida.
  • Sand Pebbles Tours ofereix un xofer experimentat, submís, professional i familiaritzat amb les carreteres i en uniforme de la companyia.
  • Els coordinadors efectius es detallen en el lloc per gestionar els requisits dels clients sobre esdeveniments i conferències.
  • El servei de cabina del Rellotge està disponible per als viatges corporatius i executius, visites turístiques, visites guiades i esdeveniments especials.
  • Hi ha serveis especials de lloguer de cabina per a casaments.
  • Les dades de preferència dels clients s'emmagatzemen a la base de dades per proporcionar serveis encara millors en comandes posteriors.

RESERVA ON-LINE:

  • Les reserves de cotxes s'han de fer abans de 24-hores. Tanmateix, es pot contactar amb el taulell d'operacions de Sand Pebbles si el vehicle es requereix en un termini de 24 hores.
  • Al realitzar una reserva en línia, s'ha de proporcionar tota la informació del formulari prescrit.
  • Les reserves en línia segueixen invariablement el pagament immediat. No obstant això, el govern aplicable. Els impostos, la tarifa de peatge, les tarifes d'estacionament i els càrrecs de permisos fronterers inter-estatals han de ser pagats per l'usuari al moment de la dispensació amb la cabina.
  • Totes les reserves i transaccions realitzades a través del lloc web de Sand Pebbles estan subjectes a la reconfirmació de Sand Pebbles. Sand Pebbles té la prerrogativa de lamentar una reserva confirmada d'acord amb les exigències més enllà del seu control.
  • S'aplicarà una tarifa de transacció de 15% de l'import estimat de facturació si es cancel·la la reserva abans de les 06 hores abans. Una vegada que la cabina està fora del garatge, l'import total de l'estima és pagador pel client.
  • Després de la reserva en línia, podeu consultar el vostre estat amb les nostres instal·lacions de servei 24Hrs.